Elektrik arıza yaşandığında kaçak akım olması ciddi sorunlara yol açmaktadır. Kaçak akım, mal hatta can kaybına neden olmaktadır. Tamir ya da onarım gibi işlerden anlamayan kişiler daha büyük soruna yol açmaktadır. Arızayı tamir etmeye çalışırken elektrik çarpması sonucunda yaralanma hatta ölüm tehlikesi bulunmaktadır. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için işi anlayan ve tecrübeli ustalardan yardım istenmesi gerekmektedir. Kaçak akım, topraklama, uydu ve modem kurulumu dışında elektrik kesintisi sonucunda bozulan ev aletlerini de ustalar tamir etmektedir.

7/24 elektrikçi hizmeti veren firma ihtiyacı durumunda Hızlı Elektrikçi yardım etmektedir. Elektrik arızası ev işlerini aksattığı ve zamanınızı boşa geçmesine neden olduğu için teknik servisimiz 30 dakika içinde kapınıza gelmektedir. Kazı çalışması ya da planlı kesinti yapıldıysa Bedaş’dan bilgi almanız gerekmektedir.

İstanbul Elektrik Arıza

İstanbul elektrik arıza yaşayan birçok kişi tamir işini bilmediği için kendisi yapmaya çalışmaktadır. Bu durumda masrafın artmasına hatta elektrik kaçağı sonucunda yaralanmaya neden olmaktadır. Bu tür durumlarında yaşanmaması için profesyonel teknik servis ekibin yardım etmesi gerekmektedir. Genel bir kesinti yoksa, sigortadan kaynaklı arıza yaşanılmaktadır. Sigorta arızası basit gibi görünse de yangın çıkmasına ya da elektrik çarpması sonucu yaralanmaya neden olmaktadır. Firmamızın çalışanları, kısa süre içinde verilen adrese gelmesi, işinde tecrübeli olması, güler yüzlü olması ve yapılacak işleri tek tek anlatması nedeniyle daima müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Elektrik Arıza

Elektrik arıza, sonucu işlerin aksamasını engellemek için Hızlı Elektrik, 30 ile 45 dakika içinde verilen adrese ulaşmaktadır. Teknik servis ekibimiz, arızı kaynağını bulduktan sonra müşteriye durumu izah edip çözüm yolları sunmaktadır. Müşterinin onayı sonucunda tamir işlemine başlanmaktadır. Kişi bilgisi olmadan arızayı tamir etmeye çalıştığında elektrik çarpması sonucunda yaralanma ihtimali bulunmaktadır. Yaralanma dışında, kişi tamir etmeye çalıştığında farklı arızalara sebebiyet verip maliyetin artmasına neden olmaktadır.

Bina Elektrik Arıza

Bina elektrik arıza sorunu bakımların tam yapılmamasından kaynaklanmaktadır. İstanbul Elektrik arıza sorunu, dağıtım şirketlerinden oluştuysa Bedaş’ın aranması gerekmektedir. Bedaş’dan gelen yetkili servis; bakım, onarım ve arıza giderilmesine bakmaktadır. Elektrik iletim hatlarının kopması ya da toprağa temas etmemesi, izolatörlerin bozulması ve elektrik direğinin devrilmesi gibi durumlarda dağıtıcı firma sorumlu tutulmaktadır.

İş aleti ya da makinedeki sorunlar nedeniyle sigorta atması, sigorta arızası, iç tesisatın hasar alması sonucu sigorta atması gibi elektrik kesintisi durumlarda çevrenizdeki elektrikçi ustalarına başvurmanız gerekmektedir. Bina elektrik arızası ciddi sorunlara neden olacağı için kısa süre içinde tamir edilmedir.

Elektrik Arıza Ustası

Elektrik arıza ustası; çevre aydınlatma işleri, elektrik hattı döşeme, tesisat döşeme, elektrik arıza tamiri, görüntülü diyafon sistemleri, güvenlik kamerası kurulumu, merkez uydu kurulumu, internet arıza tamiri, telefon hattı çekimi, anahtar priz değişimi ve montajı gibi işlerde hizmet vermektedir. Elektrik arıza, tehlikeli olduğu için işini bilen, tecrübeli ustalar yapmaktadır.

Elektrik Arızası Neden Olur?

  • Yanlış kullanımı,
  • Aşırı yük,
  • Binaya yıldırım çarpması,
  • Kopmuş kablo,
  • Elektrik kaçağı,
  • Priz arızası,
  • Şebeke gerilimi,
  • Kısa devre,
  • Düzensiz elektrik tesisatı,
  • Yanlış elektrik bağlantısı elektrik kazasına neden olmaktadır.

Elektrik Arızası Anında Neler Yapılmalı?

Elektrik arızası sırasında kişinin tamir etmesi yerine usta çağrılması gerekmektedir. Kişi kendisi tamir etmeye kalkarsa farklı sorunlar oluşturup daha büyük maliyete yol açma ihtimali bulunmaktadır. Maliyet dışında yangın çıkması ve elektrik çarpması sonucunda ciddi yaralanmaya sebebiyet vermektedir. Elektrik arızası basit bir sorun gibi görülse de can ve mal tehlikesi içermektedir. Elektrik arızası yaşandığını mal ve can güvenliğini korumak için tecrübeli usta çağrılması gerekmektedir. Hızlı Elektrikçi ustaları kısa süre içinde verilen adrese gelip sorunu tespit edip herhangi bir problem yaşamadan arızayı tamir etmektedir.

Acil Elektrik Arıza Ustası Telefon Numarası

Acil elektrik arıza ustası telefon numarası 0537 999 87 21 hattından aranmaktadır. Firmamız Acil elektrik arıza sorunlarında yarım saat içinde teknik servisini ulaştırmaktadır. Yaşanılan sorun tespit edildikten sonra tecrübeli ustalar tamir işlemine başlamaktadır. İşlem sonunda ne yapıldığı ile ilgili detaylı anlatım yapılmaktadır.

Bedaş Elektrik Arıza Telefon Numarası

Bedaş Elektrik Arıza Telefon Numarası Alo 186 hattından ulaşılmaktadır. Elektrik kesintisi, abonelik sorunu, sayaç değişikliği, arıza bildirimi gibi durumlarda Bedaş’a ulaşmanız gerekmektedir.