Umut elektrikçi

HİZMETLERİMİZ

Antalya da Profesyonel elektrik arıza servis ekibimizle her türlü elektrik arızalarında 7x24 hizmetinizdeyiz.

ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ

Istanbul da Profesyonel elektrik arıza servis ekibimizle her türlü elektrik arızalarında 7×24 hizmetinizdeyiz.

Evinizin, İş yerinizin veya inşaatlarınızın tüm elektrik tesisat işlerinde profesyonel kadrosuyla çözüm ortağınız olmaktadır.
Internet ariza servisi 7/24 Hizmet 05379998721

ELEKTRİK TESİSAT

Evinizin, İş yerinizin veya inşaatlarınızın tüm elektrik tesisat işlerinde profesyonel kadrosuyla çözüm ortağınız olmaktadır.

Yeni inşaatlarınızın sıva altı ve üstü tesisatlarının döşenmesi klozet ve muslukların ayarlanması.

Elektrikçi Ustası-Yakın-Elektrikçi-05379998721

Her marka ve model şofben montajı, sökümü, arıza tespiti, tamir ve bakım hizmetleri yapılmaktadır.

ŞOFBEN MONTAJ VE TAMİRİ

Her marka ve model şofben montajı, sökümü, arıza tespiti, tamir ve bakım hizmetleri yapılmaktadır.

Her marka güneş enerji sistemlerinizin arıza tespitini, tamir ve bakım işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Yeni inşaatlarınızın sıva altı ve üstü tesisatlarının döşenmesi klozet ve muslukların ayarlanması.

LED SPOT VE DEKOR AYDINLATMA

Yeni inşaatlarınızın sıva altı ve üstü tesisatlarının döşenmesi klozet ve muslukların ayarlanması.

NELER YAPIYORUZ?

Istanbul, uzun yıllardır aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Elektrik Arızaları, kaçakları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır.

Mevcut elektrik ve su tesisatlarınız da yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Projenizi veya Arıza durumunu başarı ile giderinceye kadar özenle çalışan elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Sektörde ki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde ve size  Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANASAYFA

HAKKIMIZDA

Istanbul genelinde uzun senelerdir sektörde aktif olarak hizmet sunan firmamız, müşterilerine, bina elektrik tesisatı, plan proje ve taahhüt işleri, elektrik arızaları, elektrik panoları, topraklama tesisatları, zayıf akım tesisatları, TV tesisatı, telefon tesisatı, aydınlatma sistemleri kurulumu, yangın ihbar sistemleri, sensörlü sistemler, CCTV kamera sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, görüntülü konuşma sistemleri, elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmet vermektedir.

Mevcut elemanlarımız elektrik alanında uzman ve yaşamakta olduğunuz arızalarda çözüm için 7×24 sizlerin yanınızdadır.

Mevcut elektrik tesisatlarınızda yaşamakta olduğunuz sorunların giderilmesi ve

diğer konulardaki istekleriniz için firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ISTANBUL ELEKTRİKÇİ HİZMETLERİMİZ

Elektrik kaçak kontrolü

Elektrik pano bakımı

Elektrik tesisat yenileme

Şalter bakımı

Şofben bakımı ve montajı

Termosifon ve şofben arızası

Led aydınlatma

Spot ve dekor aydınlatma

Tüm 220 ve 380 elektrik arıza

bakım ve tamiratı

Topraklama hat bakım onarım

Kaçak akım arıza onarım

Elektrik pano arızası

Telefon ve internet tesisatı

Modem kurulumu

Ofis elektrik arızaları

Elektrik ve aydınlatma hizmeti

YAZILAR

Antalya Elektrikçi hizmetlerimiz

Istanbul Elektrikçi hizmetlerimiz

Istanbul Elektrikçi hizmetlerimiz hakkında yazı. Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibiyle siz kıymetli müşterilerimize; Antalya’nın bütün bölgelerinde 7×24 hizmet etmekteyiz. Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı problemlere anında çözüm sunmak birinci ilkemizdir. Evinizde veya iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını sonuca ulaştırana kadar durmayan, işinde uzman elektrik ustalarımız siz kıymetli müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet sunabilmek için gün geçtikçe kendilerini geliştirmektedir. Karşılaştığınız sorunları çözmek için gereken elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak biçimde şirketimizde mevcuttur. Usta elektrikçi , her bütçeye uygun olacak biçimde çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.istanbul elektrikçi  olarak müşterilerimizin zamanlarının değerli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun İçin Antalya’nın farklı bölgelerinde çözüm ortaklarımız bulunur. Bu yüzden her bölgeden bize ulaşabilirsiniz. ‘’ Kalite daima taklit edilir. ‘’

Elektrikçi Hizmetlerimiz

Bina Elektrik Tesisatı Plan & Proje Taahhüt İşleri Elektrik Arıza Servisi Görüntülü Konuşma Sistemleri Aydınlatma Sistemleri Kurulumu Topraklama Tesisatı Paratoner Tesisatı Telefon Tesisatı TV Tesisatı Zayıf Akım Tesisatları Yangın İhbar Sistemleri Sensörlü Sistemler CCTV Kamera Sistemleri Kartlı Geçiş Sistemleri Elektrik Panoları Kompanzasyon Panoları Bakım Onarım Elektrik Malzeme Satış & Montaj

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yardima mi ihtiyacınız var
Telefon