Hızlı ve Kaliteli Hizmet için Hemen Arayın. Acil Elektrikçi İhtiyaçlarınızda. Garantili İşçilik ve Uygun Fiyatlar. Elektrikçi İstanbul. Hizmetler: Elektrik Arıza, Sigorta Atması, Elektrik Kesintileri, Pano Arıza ve Kurulum, Avize Montajı, Tv Montajı, Duy Arızaları, Diafon Arızaları.internet arızaları,ve kablo cekimi

İnternette kopma ve bağlantı problemleri için sorun ilk burada aranmalıdır. Ethernet kablosuna bağlı olarak elektrik kesintilerinde bilgisayarın akım değişkenliğinden ötürü şase yapması olarak da adlandırılan kendini akıma karşı korumasıdır ki, bunda elektrik fişinden tamamen bilgisayar çıkarılarak fazla akımın uzaklaştırılması ile sorun halledilebilir.

Modem arızası

Modem arızaları da rastlanılan yaygın internet arızalarının sebepleri arasındadır. Modem ayarları kimilerine zor kimilerine göre de karmaşıktır. Modem ayarlarının düzgün olması, ayarların bozulması bağlantıyı etkiler.

modem
internet arıza onarımı

Bina ankastresi Bina içi kabloları ve bağlantı noktaları

Bina içi kabloların ve tesisatının işçiliği ve kalitesi internet hızını ve kalitesini tahmin edemeyeceğiniz kadar etkileyebilmektedir. Hatta öyle ki 100 Mps hızın binaya geldiği ama binanın tesisatından dolayı %40 hız kayıplarının yaşandığı haneler çok ama çok fazla sayıdadır.

7/24 ACİL ELEKTRİK TEKNİK SERVİSİ

Elektrik arıza konusunda uzman kadromuz ile elektrik arıza, telefon arıza, inşaat elektrik sistemleri, internet arıza gibi sorunlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

USTA ÇAĞIR 

istanbul kamera montaj servisi

Kamera Montaj Kurulum

Farklı tiplere ve özelliklere sahip kamera çeşitlerinden bizim için uygun olanın seçmemiz gerekir. Kameranın takılacağı ortam dışarıda ise IP65 sıtandardına sahip su geçirmeyen bir dış ortam kamerası yada kasadaki para alışverişini görmek istiyorsak uzaklık yakınlık ayarı yapabileceğimiz varifocal lensle birlikte bir box kamera kullanmamız gerekmektedir.

Kameranın takıldığı ortamda belli olmasını istemiyorsak pır detektör görünümlü gizli kamera kullanabiliriz

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Telefon