Gaziosmanpaşa Elektrik Ustası işi yapan Tesisat firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Acil hizmet alarak Gaziosmanpaşa Elektrik Ustası Tamir ve Tespit hizmeti alabilirsiniz.

Evinizde meydana gelebilecek her türlü tesisat arızalarına rağmen en son sistem cihazlarla kırmadan dökmeden evinizdeki kaçakları belirleme edebiliriz. Termal kameralı sistemler ve En son sistem dinleme cihazlarını kullanılarak kendini bu hususta geliştirmiş profesyonel personellerimiz doğrulusunda elektrik kaçağını noktasal olarak bulmaktayız. Tesisat firmamız ilerleyen ve değişen teknoloji takip eder iken sektördeki devrimlere kayıtsız kalmamaktadır.

Gaziosmanpaşa Elektrik Ustası

Gaziosmanpaşa ElektrikTesisatı çağdaş bir cihazlar ile eski usul yöntemlerin bugünümüzde yapılmasına lüzum kalmayan bir yapısının bulunduğunu gösterir. Çünkü normal bir tesisatçı ve onun bu işi öğrendiği ustalarının elektrik kaçaklarında yapmış bulunduğu yöntemler kırarak bulma yöntemidir. Bu yöntemler;

  • Tesisat düzeneğinin çıplak gözlerle görülebilmesini sağlamak amacıyla yapılır,
  • Bu yüzden duvarlar, fayanslar ve çoğu sabit mobilyaların sökülmesi gerekmektedir.
  • Elektrik kaçağını bulma şamasında sık sık bir masraf meydana gelir ve maliyet tadilat masraflarıyla beraber bir hayli bir artar.
  • Sorun aynı gün ortamında bulunmayabilir ve 1 haftalık bir süreçte kötü bir görüntü ya da pis koku oluşabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Telefon