Telefon ve internet kablosu çekme ihtiyacınızda Hızlı Elektrikçi yanınızda. Telefon ve internet kabloları elektrik tamiri yapan ustalarımız tarafından kolaylıkla yapılır. İnternet bağlantınız yavaşsa ve devamlı olarak bağlantınız da kopmalar yaşıyorsanız internet kablo değişimini yapmanız gerektiğini unutmayın.

Telefon-İnternet Kablosu Çekme

Evler de en çok yapılan işlerden biri de İnternet hattı çekme işlemi olabilir. Evlere yeni internet hattı çekme işleri genelde eski binalar için yapılır. İnternet kablosu veya telefon kablosu çekme işlemleri bina içi tesisat bozuk olmadığı sürece binanın dış tarafından yapılmaz. Evlere İnternet hattı çekmek için binanızın iç tarafındaki hattın bozuk olması veya sağlam olması da aslında bir şey değiştirmemektedir.

Ttnet arıza talebi oluşturup başvuru yaptığınız da teknik servis elemalarının tespiti sonucun da binanızda ki telefon ve internet kablolarının eskimiş olabileceği teşhisini koyabilirler. Bu durum da internet sağlayıcınızın size göndermiş olduğu elemanlar dairenize giden kabloları değiştirmezler. Bizler İstanbul Elektrikçi Ustası olarak internet ve telefon kablo değişimi için sizlere yardımcı oluyoruz. Elinizde bir kenarda duran telefon veya internet kablolarınızı da dilerseniz kullanabiliriz. Sizler sadece firmamızdan gelen elektrikçi arkadaşlarımıza yerin konumu ve kabloların değiştirilecek yerine göre sabit servis bedelini ödersiniz.

ELEKTRİKÇİ İNTERNET KABLOSUNU KAÇA DEĞİŞTİRİYOR?

Bu işlem ortalama kablonun metresine göre değişir işçilik ücreti yapılan iş, çekilen kablonun metresine göre değişmektedir.  Fiyat için iletişim sayfamıza giderek yada sayfanın sonundaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm internet ile ilgili arızalarınızı İstanbul 7/24 elektrikçi servisimiz halletmektedir.

  • eve internet ve telefon kablosu çekme fiyatı
  • internet kablosunu kim çeker
  • bina içi internet kablosu
  • telefon kutusundan internet kablosu çekmek
  • bina içi internet kablosu değişimi
  • kaliteli internet kablosu
  • telefon kutusundan modeme kablo çekmek

Telefon ve İnternet Kablosu Çekme Hizmetimizden Yaralanmak İçin 0537 999 8721 7/24 Tıklayarak Arayabilir ya da WhatsApp Üzerinden Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..

Okumaya devam edin

İlgili yazılar